Logo Gminy Strawczyn

Przedświąteczne spotkanie samorządowców u Wojewody Świętokrzyskiego

Wójt Gminy Strawczyn Karol Picheta reprezentował nasz Samorząd na przedświątecznym spotkaniu samorządowców u Wojewody Świętokrzyskiego.

Wójt Gminy Strawczyn Karol Picheta uczestniczył w dniu 9 grudnia br. w tradycyjnym spotkaniu zorganizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego Pana Józefa Bryka ze świętokrzyskimi parlamentarzystami, samorządowcami i dziennikarzami.

Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zaprezentowania działań realizowanych na terenie naszej "Małej Ojczyzny" oraz omówienia najważniejszych wyzwań stojących przed samorządami i administracją rządową, zwłaszcza w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa Mieszkańcom.

Nadto, umożliwiło przekazanie podziękowań za dotychczasową współpracę i życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Galeria zdjęć

Foto_SUW1 Foto_SUW2 Foto_SUW3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności