Logo Gminy Strawczyn

Konferencja dla organizacji pozarządowych „NGO w świecie zmian – działaj, nie czekaj!”

Konferencja dla organizacji pozarządowych „NGO w świecie zmian – działaj, nie czekaj!” 28.05.2026 r. w Kielcach.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, liderów społecznych oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem sektora obywatelskiego do udziału w konferencji „NGO w świecie zmian – działaj, nie czekaj!”, która odbędzie się w dniu 28 maja 2026 r. w Kielcach (Grand Hotel ul. Henryka Sienkiewicza 78).

Wydarzenie poświęcone będzie aktualnym wyzwaniom stojącym przed organizacjami pozarządowymi, dobrym praktykom współpracy oraz możliwościom rozwoju NGO w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu społecznym i prawnym.
Jednym z ważniejszych punktów programu będzie panel: „Współpraca samorządów z organizacjami pozarządowymi w dobie zmian”.

Podczas dyskusji poruszone zostaną zagadnienia związane z budowaniem skutecznej współpracy pomiędzy samorządami a organizacjami społecznymi. Uczestnicy będą rozmawiać m.in. o:

  • rozwijaniu usług społecznych,
  • wzmacnianiu lokalnej odporności,
  • wspieraniu aktywności mieszkańców,
  • tworzeniu stabilnych warunków rozwoju dla organizacji pozarządowych.

Organizatorzy zapowiadają również rozmowę o założeniach Modelu Współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi oraz praktycznych rozwiązaniach służących usprawnianiu tej współpracy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności