Grzejemy Atmosferę 2026 – Dni Otwarte Instal-House
Szanowni Mieszkańcy i Goście Gminy Strawczyn zapraszamy na II edycję wydarzenia pn. „Grzejemy Atmosferę 2026 – Dni Otwarte Instal-House” w dniach 29 – 30 maja 2026 r. Start w piątek od godz. 12 – ej.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Strawczyn Karol Picheta.
W planowanym wydarzeniu weźmie udział ponad 20 największych firm związanych z branżą grzewczą. Przez dwa dni otworzone zostaną drzwi firmy Instal – House Centrum Grzewcze dla producentów, instalatorów oraz klientów.
Wydarzenie to doskonale wpisuje się w jubileusz 11-lecia owocnej działalności Instal – House Centrum Grzewcze oraz stanowi jednocześnie przykład konstruktywnej współpracy i prezentacji producentów, instalatorów, spotkań z przedstawicielami m.in. wiodących marek w branży grzewczej, ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki, odnawialnych źródeł energii, systemów sterownia, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz kotłów C.O. Inicjatywa to znakomita okazja do prezentacji technologii, pokazów nowości produktowych oraz poznania najnowszych rozwiązań technicznych, indywidualnego doboru i wyceny urządzeń dla osób zainteresowanych tematyką – wszystko w jednym czasie i miejscu.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów inicjatywy.
