Drukuj
Nadrzędna kategoria: Nagrody i wyróżnienia
Odsłony: 7795

Nagrody i wyróżnienia zdobyte przez Gminę Strawczyn w 2005 roku

Wójt Gminy Strawczyn w krajowej piątce
(dyplom)
W 2005 roku Stowarzyszenie STER ogłosiło Plebiscyt "Na Najlepszego Samorządowca Roku". Został do niego zgłoszony również wójt naszej gminy Tadeusz Tkaczyk. Uzasadnienie zgłoszenia zrobiło na Komisji tak duże wrażenie, że wójt został nominowany do krajowej piątki! Uroczyste wreczenie dyplomów odbyło się w Domu Polonii, przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. To dla gminy wielkie wyróżnienie i promocja. Gratulujemy!
Gmina Strawczyn - Gminą Przyjazną Środowisku
(dyplom)
Gmina Strawczyn zgłosiła swój udział do VII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku" organizowanego pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jako jedyna z województwa świętokrzyskiego przeszła do II etapu tego konkursu i znalazła się na liście 23 Nominatów w kategorii "Gmina Przyjazna Środowisku". Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się w dniu 29 listopada br w siedzibie Senatu RP w Warszawie ul. Wiejska 6.
Gmina Strawczyn - Gminą Fair Play Konkurs "Gmina Fair Play" - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a jego organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, który ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie promocji etyki i wspierania przedsiębiorczości, zarówno po stronie biznesu jak i samorządów lokalnych. Strona domowa konkursu: http://www.fairplay.pl/. Zdjęcia z uroczystej gali wręczenie nagród można obejrzec tu.
Wyróżnienie w Konkursie Bezpieczna Gmina
(dyplom)
Gmina Strawczyn została uhonorowana wyróżnieniem w IV edycji konkursu "Bezpieczna gmina" za działania podejmowane w 2004 roku w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy i ich mienia.
Najofiarniejsi w regionie
(dyplom)
Gmina Strawczyn już po raz piąty zdobyła tytuł "Najofiarniejszych w Regionie"! Tym razem oddano jej ponad 155 litrów. Więcej informacji mozna uzyskać pod adresem w serwisie internetowym telewizji regionalnej.
Złota Setka Samorządów
(dyplom)
Pamiątkowy Dyplom dla Gminy Strawczyn za ulokowanie się na 97 pozycji w "ZŁOTEJ SETCE SAMORZĄDÓW". Nasza gmina znalazła się na niej po raz trzeci!
Dyplom z okazji triumfu w plebiscycie na Wójta Roku
(dyplom)
Dyplom od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Franciszka Wołodźki z okazji zwycięstwa Wójta Gminy Strawczyn w plebiscycie na Wójta Roku 2005 Województwa Świętokrzyskiego
Pamiątkowy Dyplom dla Gminy Strawczyn Dyplom od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego "Z gratulacjami za całokształt prac nad uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej na swoim terenie"