Aktualności

Wybierz poniżej temat, a następnie tytuł elementu, by go przeczytać.

Urząd Gminy Strawczyn informuje:

do dnia 28.02.2023 r. przedłużony został nabór wniosków o zakup preferencyjny węgla.

Wniosek dotyczy zakupu maksymalnie 1,5 tony węgla przypadającej na gospodarstwo domowe. W przypadku gdy do 31 grudnia 2022 r., wnioskodawca nie dokonał zakupu preferencyjnego węgla w ilości 1,5 tony lub dokonał zakupu węgla w ilości mniejszej niż 1,5 tony będzie  uprawniony do zakupu zwiększonego powyżej 1,5 tony limitu, jednak nie więcej niż 3 tony.

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Strawczyn informuje, że od 7 lutego 2023r. (wtorek) można składać wnioski na wykonanie zabiegów weterynaryjnych (sterylizacji/kastracji) wyłącznie bezpańskich zwierząt przygarniętych przez mieszkańców Gminy Strawczyn.

Zabiegi będą wykonane w Przychodni Weterynaryjnej "Na Cztery Kopyta" lek. wet. Joanna Świerczyńska, ul. Kościelna 1, 26-085 Kostomłoty Drugie.

Realizacja zadania wynika z „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Strawczyn”.

Druki wniosków będą dostępne w siedzibie Urzędu Gminy Strawczyn oraz na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje: Urząd Gminy Strawczyn, I piętro, pokój nr 8, tel. 41 3067016, 413038002, 413038005 w. 36, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Karol Picheta

- Zastępca Wójta Gminy-

OGŁOSZENIE

ODBIÓR ODPADÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST

Wójt Gminy Strawczyn ogłasza nabór wniosków o odebranie odpadów zawierających azbest.

Zainteresowani właściciele nieruchomości mogą składać wnioski w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego 2023r. (piątek) do Urzędu Gminy Strawczyn, ul. Żeromskiego 16, 26-067 Strawczyn.

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs adresowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu całego kraju.

Szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie internetowej

https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/aktywnosc/startuje-iii-edycja-konkursu-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta,63173

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu!

Czytaj więcej: Najnowsze