Aktualności

Wybierz poniżej temat, a następnie tytuł elementu, by go przeczytać.

Wielkanoc

OGŁOSZENIE!!!!


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Oblęgorku informuje, że w dniach 29-30 kwietnia szkołę odwiedzi PLANETOBUS. W jednym wejściu może brać udział 30 osób. Wszyscy chętni do udziału w pokazie proszeni są o telefoniczne dokonywanie rezerwacji.

Wolny termin: 30.04.2019 r., godz. 12.30 do 13.10, godz. 13.20-14.00.

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Regionalna Organizacja Turystyczna województwa świętokrzyskiego zapraszają Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalnych fotografików. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o nadsyłanie prac do 30 września 2019 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: http://www.wdk-kielce.pl/index.php?id1=2&news=1793&language=pl

Załączniki:
Pobierz plik (LINIA AUTOBUSOWA STRONA ROZKŁAD JAZDY STRAWCZYN OBLĘGOREK W DN. OD 18.04.19 do 23.04.19.pdf)Linia autobusowa[ ]366 kB

zostan zlonierzem 2019

Narkotyki i dopalacze zabijają"Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty" – to główne hasło rozpoczętej w dniu 2 kwietnia 2019 roku kampanii edukacyjno-profilaktycznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kampania jest adresowana przede wszystkim do młodych ludzi.
 
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasza konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Temat konkursu na MEM internetowy i animację w formacie GIF brzmi „Narkotyki i dopalacze zabijają” i ma dotyczyć w szczególności uświadamiania młodych ludzi na temat niebezpieczeństwa używania narkotyków i dopalaczy.

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!

Czytaj więcej: Najnowsze