Aktualności

Wybierz poniżej temat, a następnie tytuł elementu, by go przeczytać.

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Starostwo Powiatowe w Kielcach serdecznie zapraszają Państwa do nadsyłania prac na Świętokrzyski Konkurs Sztuki Ludowej.

Samorząd gminy Strawczyn ogłosił przetarg dla wykonawców na wykonanie i utrzymanie systemu monitoringu jakości powietrza wraz z publicznym udostępnianiem informacji na temat tych pomiarów. Na terenie całej gminy zostanie zamontowane w sumie dziewięć czujników.

Festyn Oblegorek 2018

6 września samorząd gminy Strawczyn podpisał umowę z wykonawcą na przygotowanie kompleksowej dokumentacji budowlano-wykonawczej na rozbudowę budynku Publicznego Przedszkola w Promniku, gdzie ma powstać nowe przedszkole i żłobek. Natomiast 19 września wójt gminy Strawczyn Tadeusz Tkaczyk sfinalizuje zakup działki w Oblęgorku. Tam także powstanie nowe przedszkole!

Poniżej ogłoszenie Pana Artura Brylikowskiego, zawodowego lobbysty o nr 00351, prowadzącego działania lobbingowe na rzecz Grass Roots Lobbing sp. z o.o. oraz Cannabis House sp. z o.o.

Załączniki:
Pobierz plik (ogloszenie_konopie.pdf)ogloszenie_konopie.pdf[ ]63 kB

Firma NEXERA jako beneficjent środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa rozpocznie wkrótce na obszarze gminy Strawczyn budowę szerokopasmowej sieci światłowodowej o wysokiej przepustowości (min. 100 Mbit/s).

Podkategorie

Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!

Czytaj więcej: Najnowsze